Odpust w Parafii św. Kingi – 21.06.2026 r.

Odpust w Parafii św. Kingi – 21.06.2026 r.

Drodzy Parafianie i Goście

Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystej Mszy Świętej z okazji jubileuszu 25-lecia naszej parafii.To był wyjątkowy czas wspólnej modlitwy, wdzięczności i radości ze spotkania jako wspólnota parafialna.

Dziękujemy kapłanom, szczególnie ks. Michałowi Krasowskiemu za przewodniczenie liturgii i wygłoszone do nas słowo, służbie liturgicznej, scholii, chórowi parafialnemu oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do pięknego przebiegu uroczystości.

Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich wiernych za obecność, modlitwę i świadectwo wiary.

Niech św. Kinga wyprasza nam potrzebne łaski i prowadzi nas drogą pokoju oraz jedności.

Z modlitwą i wdzięcznością, Duszpasterze Parafii św. Kingi w Krakowie