Ogłoszenia duszpasterskie na II NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ,  14.01.2018

 

 

W liturgii w tym tygodniu:

  • w środę – świętego Antoniego, opata
  • w czwartek – św. Małgorzaty, królowej
  • w piątek – św. Józefa Sebastiana Pelczara
  • w sobotę – św. Sebastiana, męczennika

 

W przyszłą niedzielę Mszę św. o godz. 11.30 prowadzą Kręgi Rodzin Domowego Kościoła.

 

Parafia organizuje pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostella w dniach od 3 do 10 czerwca 2018 roku. Informacje na tablicy ogłoszeń, a zapisy w zakrystii do końca stycznia.

 

Przewidujemy także pielgrzymkę do Lwowa na wiosnę.

 

Dziękujemy za ofiary na kwiaty w wysokości 1225 złotych.

 

W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku Leokadię Tracz. „Wieczny odpoczynek…”

 

Plan wizyty duszpasterskiej – kolędy na ten tydzień:

15.01.2018
poniedziałek
16.00 Tarnowska, Malborska 10, 18 cała ks. Jacek
16.00 Wielicka 42c cała ks. Stanisław
16.01.2018
wtorek
15.00 Wielicka 89 a

Wielicka 89

cała

kl. V-VII

ks. Jacek
15.00 Wielicka 78 cała ks. Stanisław
17.01.2018
środa
15.00 Wielicka 91 kl. III – VII ks. Jacek
15.00 Wielicka 80 kl. I-III ks. Stanisław

18.01.2018
czwartek

15.00 Wielicka 91

Wielicka 93, 97

kl. I – II

cała

ks. Jacek
15.00 Wielicka 80

Dworcowa 9c

kl. IV

cała

ks. Stanisław
19.01.2018
piątek
15.00 Wielicka 95 kl. I – III ks. Jacek
15.00 Dworcowa 3 kl. I-II ks. Stanisław
20.01.2018
sobota
10.00 Siemomysła cała ks. Jacek
10.00 Dworcowa 3 kl. III-VII ks. Stanisław

 

Cały plan Wizyty Duszpasterskiej (Kolędy) w roku 2017/2018: plan kolędy

 

 

Intencje Mszy Świętych 14.01.2018-21.01.2018

 

 

Niedziela, 14.01:

18.00            + Franciszek Kurleto w 40 r. śmierci

07.30            o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

                      w 40 rocznicę urodzin Moniki

09.30            + Bolesław Waś 15 r. śmierci

11.30            w intencji wszystkich Parafian

11.30            o Boże błogosławieństwo dla Parafian,

                      których w tym tygodniu odwiedziliśmy „po kolędzie”

18.00            + Wojciech Płonka

 

Poniedziałek, 15.01:

18.00            + Stanisław Hupert – 11 rocznica śmierci

 

Wtorek, 16.01:

08.00            ++ Danuta Zielińska, Antonina i Władysław Zielińscy

18.00            za wstawiennictwem św. Kingi w intencji Dobrodziejów

                      i próśb:

+ Danuta Obuchowicz

+ Janusz Furgalski – od żony i synów

+ Leokadia Tracz – od siostry Ireny

+ Żaneta Wichrowska – Podborska

 

Środa, 17.01:

08.00           + Władysław Ząbczyński – od chrześniaka Leszka z rodziną

18.00           + Dorota Skawińska – od Jadwigi, Beaty, Anny Głuc,

                     Agnieszki i Anny Jakubiak

 

Czwartek, 18.01:

18.00            ++ Elżbieta, Edward, Agnieszka

 

Piątek, 19.01:

08.00            + Dorota Hapłyk – od Ani Konstanty

08.00            + Leokadia Tracz – od Teresy, Barbary i Marty z rodziną

18.00            ++ Adam, Władysława, Kazimierz Miętka

 

Sobota, 20.01:

08.00            + Marta Krystyniak – Mróz – od sąsiadów z bloku

08.00            + Leokadia Tracz – od bratowej

18.00            + Zbigniew Polowiec – od kuzynostwa

 

Niedziela, 21.01:

07.30             

09.30            + Stanisław Bilski – 8 rocznica śmierci

09.30            ++ Helena Grzesiak – od rodziny, Jerzy Grzesiak – syn

11.30            w intencji wszystkich Parafian

11.30            + Marta Krystyniak – Mróz  – od rodziny

18.00            + Zbigniew – 18 rocznica śmierci