Duszpasterze

Kapłani pracujący w parafii

Proboszcz:
ks. mgr Jacek Konieczny, kapelan Ojca Świętego
wyświęcony: 20.05.1984
w parafii od: 1.07.2017
odpowiedzialny za: Wspólnotę Żywego Różańca, Kręgi Rodzin Domowego Kościoła, Radę parafialną

Wikariusz:
ks. mgr Piotr Grzesik
wyświęcony: 14.06.1997
w parafii od: 28.08.2019
odpowiedzialny za: Kandydatów do Bierzmowania, Liturgiczną Służbę Ołtarza, katechizację w Liceum nr 43 im. Zofii Chrzanowskiej w Krakowie, Wspólnotę Kana Galilejska

Kapłani, którzy pracowali w naszej parafii

Proboszczowie:
1) ks. mgr Bogusław Filipiak R.M. 22.07.2001 - 30.06.2011
2) ks. dr Jerzy Czerwień R.M. 1.07.2011 - 30.06.2017

Wikariusze:
1) ks. mgr Józef Zwoliński 22.07.2001 - 25.08.2006
2) ks. mgr Andrzej Kubieniec 26.08.2006 - 26.08.2011
3) ks. mgr Stanisław Czernik 27.08.2011 - 27.08.2019